82

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 82 від 02.02.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" лютого 2010 р № 82
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотань власників квартир щодо переобладнання їх помешкань в об’єкти торговельно-побутового призначення, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу (протокол засідання від 20.01.2010 р. № 38) відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 № 280 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) в категорію нежитлових; нежитлових в категорію житлових; житлових будинків в будинки садибного типу та складу комісії з цих питань”, керуючись статтею 8 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл власникам квартир на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту вищезгаданих приміщень, згідно з додатком за умови врегулювання земельного питання, укладання договору на вивезення будівельних відходів та розроблення проекту благоустрою прилеглої території та паспорту опорядження фасадів. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення переобладнаних приміщень без дозволу виконавчого комітету.
  2. Власникам житлових приміщень, зазначених у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, зареєструвати початок будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи по переобладнанню житлових приміщень в категорію нежитлових провести за власний рахунок у відповідності з проектною документацією. У разі, якщо фізична або юридична особа не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво об'єкту містобудування або самовільно змінила цільове та функціональне призначення, цей дозвіл втрачає чинність.
  3. Власникам житлових приміщень, зазначених у додатку, після переобладнання житлових приміщень в категорію нежитлових, забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в порядку встановленим чинним законодавством.
  4. Власникам нежитлових приміщень виготовити та встановити на будинках покажчики та позначки з назвами вулиць і номерами будинків.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [4.6 Kb] (cкачувань: 283)Дата публікації: 16-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав