74

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 74 від 02.02.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" лютого 2010 р № 74
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12 січня 2010 року «Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлових будинків № 5 по вул. Охтирській, № 26 по вул. Миру та житлових кімнат гуртожитку, розташованого на 4 та 5 поверхах будинку № 30 по вул. Харківській, від відкритого акціонерного товариства «Сумихімпром»

У зв’язку з помилково занесеними даними, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12 січня 2010 року «Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлових будинків № 5 по вул. Охтирській, № 26 по вул. Миру та житлових кімнат гуртожитку, розташованого на 4 та 5 поверхах будинку № 30 по вул. Харківській, від відкритого акціонерного товариства «Сумихімпром», а саме: у назві, в преамбулі та в пункті 1 рішення замість «…розташованого на 4 та 5 поверхах будинку № 30 по вул. Харківській» записати «…розташованого на третьому та п’ятому поверхах будинку № 30 по вул. Харківській». 
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 15-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав