59

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 59 від 02.02.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" лютого 2010 р № 59
м. Суми

Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2010 році.”

Відповідно до статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” та керуючись підпунктом 12 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Забронювати 185 робочих місць на підприємствах, в установах м. Суми для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, відповідно до завдання (додається).
  2. Міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 17.11.09 №633 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2009 році” з подальшими змінами визнати таким, що втратило чинність з 01 січня 2010 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [9.72 Kb] (cкачувань: 291)Дата публікації: 15-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав