43

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 43 від 28.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" січня 2010 р № 43
м. Суми

Про погодження видачі актів обстеження спеціалізованих підприємств та їх приймальних пунктів з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів на відповідність Закону України «Про металобрухт»

Розглянувши звернення юридичних осіб приватного науково-виробничого підприємства „Аверса", товариства з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз Плюс", товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕФ"Дефо", товариства з обмеженою відповідальністю „Алюмпро", протокол засідання міської комісії з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів від 26.01.2010 р., з метою недопущення припинення виробничої діяльності спеціалізованих підприємств з переробки та заготівлі металобрухту чорних і кольорових металів, скорочення робочих місць, зменшення надходження податків до бюджету і недопущення створення соціальної напруги в місті, відповідно до Закону України «Про металобрухт», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.08.2006 № 476 „Про організацію контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста" (із змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити видачу актів обстеження спеціалізованих підприємств та їх приймальних пунктів з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів ПВНП „Аверса" за адресою: вул.Харківська, п/в,12, ТОВ „Алюмпро" за адресою: вул.Рубіжна,9, ТОВ „Метал-Союз Плюс" за адресою: вул.Воєводіна,9, ТОВ „ВЕФ"Дефо" за адресами: вул.Курська,26, вул.Воєводіна,13, вул.Тополянська,18 на відповідність Закону України „Про металобрухт" за умови врегулювання земельних відносин в термін до 31.12.2010 року. 
  2. Управлінню Держкомзему в м.Суми (Скрипкін В.В.) надати управлінню земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) витяги з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок, на яких проводиться діяльність з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів підприємств, зазначених у пункті 1. 
  3. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) на підставі витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок провести розрахунки орендної плати за використання земельних ділянок під пункти переробки і заготівлі металобрухту кольорових і чорних металів, відповідно до займаних площ. 
  4. Рекомендувати керівникам приватного науково-виробничого підприємства „Аверса", товариства з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз Плюс", товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕФ"Дефо", товариства з обмеженою відповідальністю „Алюмпро" перерахувати недоотримані міським бюджетом кошти за використання земельних ділянок під розміщеними пунктами з заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів відповідно до розрахунку, зазначеному в п.З даного рішення, на користь міського бюджету м. Суми за наступними реквізитами: Р/р 31414544700002, ККД 24060300, інші надходження, одержувач платежу - місцевий бюджет м. Суми, банк одержувача ГУДКУ в Сумській області, МФО 837013. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. відповідно до розподілу обов'язків 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 12-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав