222

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 222 від 28.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" квітня 2009 р № 222
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Охтирській, 4-а під магазин та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-інвест» ( власник) про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Охтирській, 4-а під магазин , відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-інвест» дозвіл на реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею 1818,5 кв.м по вул. Охтирській, 4-а під магазин за умови вирішення питань землекористування та на розробку стадії робочого проекту. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми», рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договори про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-інвест» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 4-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав