36

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 36 від 26.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2010 р № 36
м. Суми

Про звернення до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів з обласного бюджету на добудову шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської

З метою добудови шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити текст звернення до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації щодо розподілу вільного залишку коштів обласного бюджету станом на 01. 01. 2010 року на добудову шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської (додається).
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) направити звернення до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [8.46 Kb] (cкачувань: 232)Дата публікації: 9-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав