34

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 34 від 22.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" січня 2010 р № 34
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про зміну найменування Державно-комунальної установи Палацу дітей та юнацтва та затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції

З метою приведення Статуту позашкільного навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, враховуючи рішення Сумської міської ради від 20.12.2006 року № 271 – МР «Про Положення про управління освіти і науки Сумської міської ради» та розпорядження Постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 року №1007-Р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери», відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо зміни найменування Державно-комунальної установи Палацу дітей та юнацтва на Комунальний заклад Сумський Палац дітей та юнацтва та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва (додається).
  2. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради ( Данильченко А.М.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [26.61 Kb] (cкачувань: 247)Дата публікації: 3-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав