28

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 28 від 12.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2010 р № 28
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та/або переобладнання квартир (житлових приміщень)

На підставі заяв власників (наймачів) квартир (житлових приміщень) та наданих документів, враховуючи висновки постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми (протокол від 28.12.09 № 08/09), відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.06.2009 року № 2732-МР “Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування та/або переобладнання квартир (житлових приміщень), згідно з додатком.
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести зміни в технічний паспорт на квартиру (житлове приміщення), зазначену у додатку до даного рішення та у правовстановлюючі документи на них.
  3. Власнику (наймачу) квартири (житлового приміщення) в місячний термін звернутися до підприємства по обслуговуванню житлового фонду для проведення перерахунку оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг, пов’язаних з поточним утриманням приміщення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [7.89 Kb] (cкачувань: 677)Дата публікації: 2-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав