20

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 20 від 12.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2010 р № 20
м. Суми

Про погодження вартості проїзду на послуги з перевезення пасажирів автобусами на регулярних міських маршрутах м. Суми в режимі маршрутного таксі

У зв’язку з підвищенням цін на основні складові, які формують вартість проїзду, на підставі звернення автоперевізників щодо підвищення вартості проїзду та відповідно до наданих ними розрахунків, враховуючи їх згоду щодо розміру вартості проїзду, з метою надання населенню міста більш якісних транспортних послуг, враховуючи листи управління соціально-економічного розвитку від 19.10.09 № 458 та від 05.01.10 № 4, Методику визначення вартості проїзду (тарифів) на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, затверджену рішенням виконавчого комітету від 12.05.09 № 257, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити для перевізників згідно з додатком 1 вартість проїзду на послуги з перевезення пасажирів автобусами на регулярних міських маршрутах м. Суми в режимі маршрутного таксі в розмірі 2,00 грн.
  2. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.) у термін до 30.01.2010р:
    • 2.1. внести доповнення до паспортів маршрутів;
    • 2.2. підготувати та надати на підпис міському голові додаткові угоди (додаток 2) до укладених договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі в частині погодження відповідного розміру вартості проїзду.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення, а пункт 1 з моменту підписання додаткових угод.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [10.84 Kb] (cкачувань: 412)Дата публікації: 2-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав