5

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 5 від 12.01.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2010 р № 5
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.05 № 724 «Про створення на базі відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» пункту прокату засобів пересування та реабілітації»

З метою посилення турботи про ветеранів війни та праці, інвалідів, громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації, відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 02.06.09 № 204 «Про затвердження Типового положення про пункти прокату технічних та інших засобів реабілітації», відповідно до рішення міської ради від 26.11.08 № 2124-МР «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради», за погодженням головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації від 26.11.09 № 03-02/4794, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.05 № 724 «Про створення на базі відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» пункту прокату засобів пересування та реабілітації», а саме:
    • 1.1. Слова «відділення організації надання грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам» замінити словами «відділення організації надання побутових послуг, грошової та натуральної адресної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам».
    • 1.2. Слова «пункт прокату засобів пересування та реабілітації» замінити словами «пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації».
  2. Додаток до рішення викласти в новій редакції (додається). 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  
Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [15.74 Kb] (cкачувань: 426)Дата публікації: 1-02-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав