764

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 764 від 25.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2009 р № 764
м. Суми

Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної ускладненнями погодних умов

Відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 грудня 2009 року № 20 про ситуацію, що склалась в місті по очистці, збиранню і вивозу снігу після сильного снігопаду на необхідності виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для забезпечення роботи снігозбиральної техніки КП «Шляхрембуд» СМР, керуючись частиною 2 статті 24 Бюджетного кодексу України та підпунктом 4 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) виділити кошти з резервного фонду міського бюджету на безповоротній основі головному розпоряднику - управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в сумі 370 000,0 (триста сімдесят тисяч) гривень для здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію надзвичайної ситуації, пов’язаної із складними погодними умовами, КП «Шляхрембуд» СМР. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити розрахунки з КП «Шляхрембуд» за виконані роботи з прибирання та очищення міських доріг від снігу. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав