756

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 756 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 756
м. Суми

Про заходи щодо забезпечення належного утримання територій, розміщених в історичній частині міста

З метою забезпечення належного утримання територій, розміщених в історичній частині міста (вул. Соборна, Воскресенська, Кооперативна, пров. 9 травня, Терезова, пл.. Незалежності), враховуючи обмеженість коштів, передбачених в міському бюджеті на вказані цілі, керуючись пунктом 3.1.1. Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.04 № 815-МР, підпунктом 7 пункту «а» статті 30, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зарічній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) спільно з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) та управлінням архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) забезпечити:
    1.1. Належне утримання територій, розміщених в історичній частині міста.
    1.2. Заключення при необхідності договорів з КП «Зелене будівництво», КП «Шляхрембуд», КП «Міськсвітло», КП «Спеціалізований комбінат», підприємствами та установами, які знаходяться в історичній частині міста, на здійснення робіт по прибиранню відповідних територій, облаштування газонів та квітників, обрізку дерев, косіння трави, ремонт садових диванів, утримання стенду у сквері Шевченка, освітлення будівель, які є пам’ятками архітектури, ремонт фасадів.
    1.3. Розрахунок та визначення джерел фінансування заходів, передбачених в даному пункті (загальний фонд бюджету, цільовий фонд, кошти установ та підприємств). 
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) видатки на фінансування заходів, передбачених в пункті 1, з цільового фонду міського бюджету здійснювати на підставі заключених угод та наданих рахунків. 
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав