752

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 751 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 752
м. Суми

Про збереження самочинно збудованого об’єкту – адміністративної будівлі №2 Головного управління МНС України в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Паризької Комуни, 70

На підставі клопотання Головного управління МНС України в Сумській області, щодо збереження самочинно збудованого об’єкту, а саме; адміністративної будівлі №2 Головного управління МНС України в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Паризької Комуни, 70, відповідно до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 378 - МР «Про затвердження Порядку вирішення питань пов’язаних із самочинним будівництвом», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти самочинно збудований об’єкт, що розташований на земельній ділянці наданої забудовнику рішенням Сумської міської ради від 24 вересня 2008 року № 1794-МР у постійне користування, а саме: адміністративна будівля №2 Головного управління МНС України в Сумській області загальною площею 689,4 м? (літ. Б-ІІ згідно технічного паспорту БТІ) за адресою: м. Суми, вул. Паризької Комуни, 70. 
  2. Головному управлінню МНС України в Сумській області, виконати виконавчі креслення об’єкту та зйомку інженерних комунікацій, проект архітектурно-художнього оформлення об’єкту та благоустрою території (паспорт опорядження фасаду) та узгодити їх з управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради. 
  3. Головному управлінню МНС України в Сумській області, звернутись до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області щодо прийняття в експлуатацію об’єкта та отримання свідоцтва про відповідність збудованого об'єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав