750

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 750 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 750
м. Суми

Про визначення місць для розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок

З метою забезпечення населення м. Суми новорічними ялинками, дотримання санітарних, протипожежних та інших вимог при здійсненні торгівлі, керуючись підпунктами 7,8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Визначити місця для розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок на території м. Суми відповідно до переліку (додається). Заборонити продаж новорічних ялинок в інших місцях, не визначених переліком.
  2. Зобов’язати управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів(Підкуйко О.О.), спільно з Зарічною та Ковпаківською районними в м. Суми адміністраціями ( Джура О.М, Ващенко В.О.) здійснювати контроль за порядком надання суб’єктам підприємницької діяльності місць для реалізації новорічних ялинок та дотриманням правил торгівлі, санітарних та інших вимог згідно з чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [50.5 Kb] (cкачувань: 297) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав