747

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 747 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 747
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та переобладнання нежитлових приміщень

На підставі клопотання замовників, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу від 24.11.09р. комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування та переобладнання нежитлових приміщень в м. Суми згідно з додатком.
  2. Оформити право власності з видачею замовнику свідоцтва про право власності на приміщення.
  3. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлові приміщення з визначенням функціонального призначення.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [46.5 Kb] (cкачувань: 250) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав