743

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 743 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 743
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 р. № 117 – МР «Про Положення про відділ з організації діяльності ради Сумської міської ради»

З метою приведення Положення про відділ з організації діяльності ради Сумської міської ради у відповідність до норм чинного законодавства України, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 р. № 117 –МР «Про Положення про відділ з організації діяльності ради Сумської міської ради», а саме: - розділ І «Загальні положення» додатку до рішення доповнити пунктом 1.5 наступного змісту:
    «1.5. Відділ має відповідні кутові штампи і бланки». - пункт 2.12 розділу ІІ «Функції та повноваження відділу» додатку до рішення доповнити абзацом наступного змісту: «Розробляє проекти рішень міської ради, виконавчого комітету, розпорядження міського голови з питань, віднесених до компетенції відділу. Аналізує проекти рішень міської ради розробників в межах наданих повноважень». 
  2. Відділу з організації діяльності ради (Божко Н.Г.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на секретаря Сумської міської ради Гученка П.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав