738

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 738 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 738
м. Суми

Про надання дозволу на вивезення сміття на територію полігону с. Бобрик Краснопільського району Сумської області

Розглянувши звернення директорів комунальних підприємств Сумської міської ради, які надають послуги та виконують роботи по благоустрою території міста Суми стосовно надання дозволу на безкоштовне вивезення сміття на територію полігону с. Бобрик Краснопільського району Сумської області та враховуючи, що місцевим бюджетом не передбачено коштів на захоронення накопиченого сміття, яке прибирається з об’єктів міського благоустрою (вулиць, парків та скверів міста), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити комунальним підприємствам Сумської міської ради, які надають послуги та виконують роботи по благоустрою території міста Суми, сміття, яке вивозиться з об’єктів міського благоустрою (вулиць, парків та скверів міста) здавати, а комунальному підприємству «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» Сумської міської ради (Руденко В.С.) приймати та проводити захоронення безоплатно на полігоні твердих побутових відходів в с. Бобрик Краснопільського району Сумської області.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [178.5 Kb] (cкачувань: 253) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав