735

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 735 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 735
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання про внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3160 – МР «Про Положення про управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради»

З метою приведення Положення про управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради у відповідність до норм чинного законодавства України, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3160 МР «Про Положення про управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради», доповнивши пункт 2.1. розділу 2 «Повноваження Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою» додатку до рішення пунктом 2.1.42 наступного змісту: «2.1.42. Розробляє проекти розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету Сумської міської ради, рішень міської ради, проводить аналіз проектів таких актів з питань, які відносяться до повноважень управління».
  2. Доручити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав