731

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 731 від 16.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 731
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.10.2009 року №534 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми»

З метою отримання мешканцями міста Суми пільг та субсидій на послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації, керуючись частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Унести доповнення до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.10.2009 року №534 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», а саме:
  1.1. Доповнити пункти 5 та 7 рішення наступними підпунктами:
  5.5. З 01.12.2009 року надавати для призначення житлових субсидій управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради довідки про склад сім’ї та розмір комунальних платежів з урахуванням розміру плати на послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації.
  5.6. До 15.12.2009 року надати управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради довідки про склад сім’ї та розмір комунальних платежів з урахуванням розміру плати за послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації по особовим рахункам мешканців, яким раніше призначено житлову субсидію, для проведення перерахунку її розміру з 01.12.2009.
  5.7. Провести з 01.04.2009 року перерахунок вартості послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по особовим рахункам громадян, які мають право та користуються пільгами на житлово–комунальні послуги, з урахуванням послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації.
  5.8. Надати управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради до 05.01.2010 року акти звірки взаємних розрахунків за надані пільги на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з урахуванням послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації з квітня 2009 року.
  5.9. Відкрити додаткові рахунки в банках для приймання сум відшкодувань по наданим пільгам та житловим субсидіям на послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації.
  7.1. Призначати з 01.12.2009 року житлові субсидії на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з урахуванням розміру плати за послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації на підставі довідок, наданих виконавцями послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
  7.2. Провести з грудня 2009 року перерахунок раніше призначених субсидій на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з урахуванням розміру плати за послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації.
  7.3. Прийняти від виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій акти звірки взаємних розрахунків по наданим пільгам на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з урахуванням послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації з квітня 2009 року.
  7.4. Проводити відшкодування виконавцям послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації, шляхом перерахування коштів на додаткові рахунки, відкриті в установах банку, зазначених виконавців послуг. 1.2. Доповнити рішення пунктом 10 наступного змісту: «Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) внести доповнення до укладених договорів на виконання комунального замовлення з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми шляхом укладання додаткових угод стосовно дотримання порядку відшкодування пільг та субсидій підприємствам, які обслуговують ліфти і диспетчерські системи в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми 
 2. Пункт 10 рішення вважати пунктом 11 відповідно. 
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. 
Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав