730

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 730 від 15.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" грудня 2009 р № 730
м. Суми

Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на заходи, пов’язані із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій

Відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 листопада 2009 р. № 19 щодо ситуації, яка склалась в місті з захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання та грип, розпорядження міського голови м. Суми від 25.11.09 № 1019-Р «Про отримання марлі медичної з мобілізаційного резерву, виготовлення та розповсюдження серед населення м. Суми марлевих респіраторних масок», керуючись частиною 2 статті 24 Бюджетного кодексу України та підпунктом 4 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) виділити кошти з резервного фонду міського бюджету на безповоротній основі головному розпоряднику - управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради в сумі 88775,0 (вісімдесят вісім тисяч сімсот сімдесят п’ять) гривень, у тому числі 37675,0 (тридцять сім тисяч шістсот сімдесят п’ять тисяч) гривень – на відшкодування підприємствам-виробникам додаткових 50 копійок витрат за виготовлення марлевих респіраторних масок, 51100,0 (п’ятдесят одна тисяча сто) гривень - на погашення заборгованості по медикаментах та предметах медичного призначення, використаних для надання допомоги важкохворим у реанімаційному відділенні. 
  2. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.) здійснити розрахунки з підприємствами – виробниками за виготовлення марлевих респіраторних масок відповідно до укладених угод та погасити заборгованість по медикаментах і предметах медичного призначення, використаних для надання допомоги важкохворим у реанімаційному відділенні. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав