719

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 719 від 2.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 719
м. Суми

Про створення комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм на території м. Суми

З метою впорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м.Суми, попередження порушень Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, керуючись підпунктом 2 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити комісію з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм на території м. Суми та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  2. Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністраціям (Джура О.М., Ващенко В.О.) попередити власників самовільно встановлених малих архітектурних форм про проведення ними протягом трьох діб з дня попередження, звільнення зайнятих земельних ділянок у добровільному порядку.
  3. У разі невиконання власниками малих архітектурних форм попереджень п.2 цього рішення: - КП „Міськсвітло” Сумської міської ради (Авраменко О.О.) за рахунок власників незаконно встановлених малих архітектурних форм згідно калькуляції (додаток 2) у присутності членів комісії провести відключення малої архітектурної форми від електомережі; - КП „Шляхрембуд” Сумської міської ради (Вегера О.О.) за рахунок власників незаконно встановлених малих архітектурних форм згідно калькуляції (додаток 3), у присутності членів комісії, організувати виконання робіт по звільненню зайнятих земельних ділянок в м.Суми, вивезенню та зберіганню малих архітектурних форм.
  4. Перелік незаконно встановлених малих архітектурних форм, які підлягають демонтажу, визначається на засіданні комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм на території м. Суми і фіксується протоколом.
  5. Міському управлінню ГУМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) забезпечити громадський порядок під час проведення робіт по демонтажу малих архітектурних форм.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Рябоконя А.Б. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [57.5 Kb] (cкачувань: 306) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав