742

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 742 від 22.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2009 р № 742
м. Суми

Про визначення виробником та виконавцем послуг з теплопостачання Товариства з обмеженою відповідальністю «Сумиторг – партнер»

На підставі звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Сумиторг – партнер» (лист від 26.11.2009 року № 12/353), щодо надання згоди на визначення підприємства виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, що виробляються на базі цілісного майнового комплексу, який орендується підприємством, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), Наказу Держжитлокомунгоспу України від 25.04.2005 року № 60 "Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води товариство з обмеженою відповідальністю «Сумиторг – партнер»:
  - для населення міста Суми (мешканців житлового будинку за адресою місто Суми, вулиця 9-го Січня, будинок № 17) 
 2.  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумиторг – партнер»:
  2.1. Надавати споживачу згідно з чинним законодавством якісні та в повному обсязі послуги, визначені у п. 1 даного рішення.
  2.2 Розробити та погодити тарифи у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  2.3. До 01.02.2010 року переукласти зі споживачами даного виду послуг договори про надання послуг з центрального опалення та постачання гарячої води у встановленому законом порядку. 
 3. ТОВ «Сумиторг – партнер», як виробнику та виконавцю послуг з центрального опалення та постачання гарячої води у встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж. 
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Сотника М.І., відповідно до повноважень.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав