717

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 717 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 717
м. Суми

Про створення Громадської ради з питань охорони довкілля

З метою залучення громадськості до вирішення питань охорони довкілля, забезпечення відкритості, публічності та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування перед територіальною громадою міста, координації заходів, пов’язаних з формуванням та реалізацією державної екологічної політики, екологічних прав громадян у м. Суми, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 року № 1378 «Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити Громадську раду з питань охорони довкілля та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
  2. Затвердити положення про Громадську раду з питань охорони довкілля згідно з додатком 2.
  3. Організаційно-методичне забезпечення роботи Громадської ради з питань охорони довкілля покласти на відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.).
  4. Установити, що проекти рішень Сумської міської ради, актів її виконавчих органів, розпоряджень Сумського міського голови з питань охорони навколишнього природного середовища, реалізації заходів та управлінської діяльності, що можуть привести до порушення екологічних нормативів, негативного екологічного впливу на стан природного середовища підлягають попередньому розгляду Громадською радою з питань охорони довкілля.
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити висвітлення діяльності Громадської ради з питань охорони довкілля в засобах масової інформації
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І. та Волонтирця В.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [99.5 Kb] (cкачувань: 275) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав