710

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 710 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 710
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 31 січня 2007 року № 367 – МР «Про положення про відділ організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради»

Керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 31 січня 2007 року № 367 МР «Про положення про відділ організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради», доповнивши розділ «ІІ. Повноваження та функції відділу» додатку до рішення пунктом 2.17 наступного змісту: «2.17. Відділ розробляє проекти рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань віднесених до компетенції відділу, аналізує проекти рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови розробників в межах наданих повноважень». 
  2. Доручити відділу організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради (Антоненко А.Г.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав