715

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 715 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 715
м. Суми

Про погодження вартості проїзду на послуги з перевезення пасажирів автобусами на регулярних міських маршрутах м. Суми в режимі маршрутного таксі

У зв’язку з підвищенням цін на основні складові, які формують вартість проїзду, на підставі звернення автоперевізників щодо підвищення вартості проїзду та відповідно до наданого ними розрахунку, враховуючи їх згоду щодо розміру вартості проїзду, з метою надання населенню міста більш якісних транспортних послуг, враховуючи лист управління соціально-економічного розвитку від 19.10.09 № 458, Методику визначення вартості проїзду (тарифів) на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, затверджену рішенням виконавчого комітету від 12.05.09 № 257, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити для перевізників (членів об’єднання громадян «Сумська міська Асоціація автомобільних перевізників» (додаток 1) та Сумської міської громадської організації «Сумська спілка автоперевізників пасажирів» (додаток2)) вартість проїзду на послуги з перевезення пасажирів автобусами на регулярних міських маршрутах м. Суми в режимі маршрутного таксі в розмірі 2,00 грн.
  2. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.) у термін до 30.12.2009 р :
    • 2.1. внести доповнення до паспортів маршрутів;
    • 2.2.підготувати та надати на підпис міському голові додаткові угоди (додаток 3) до укладених договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі в частині погодження відповідного розміру вартості проїзду.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення, а п. 1 з моменту підписання додаткових угод.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [46.5 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав