685

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 685 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 685
м. Суми

Про затвердження актів готовності нежитлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання

На підставі пред’явлених актів готовності нежитлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти готовності нежитлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання згідно з додатком.
  2. Оформити право власності з видачею замовникам свідоцтва про право власності на об’єкти перепланування та/або переобладнання згідно з додатком.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.), зареєструвати зазначені у додатку даного рішення нежитлові приміщення згідно з законодавством.
  4. Замовникам в місячний термін здійснити перерахунок оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг, які пов’язані з поточним утриманням приміщень та інших обов’язкових платежів.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [43 Kb] (cкачувань: 256) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 25-01-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав