649

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 649 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 649
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до Положення про порядок встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м.Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми

З метою упорядкування порядку проведення виплати щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м.Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми, відповідно до Указу Президента України від 23.07.2004 року №848/2004 «Про заходи щодо відзначення 60 –ї річниці визволення України від фашистських загарбників та посилення соціального захисту ветеранів», керуючись пунктом першим статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання про внесення змін до Положення про порядок встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м.Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 29.09.04 №949 – МР, а саме пункти 5-8 Положення викласти у наступній редакції: «5. Облік і виплата щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м.Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми ведеться управлінням праці та соціального захисту населення Сумської міської ради». «6. Щомісячна грошова виплата проводиться за вибором осіб, яким вона призначена, Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" за місцем їх проживання або через уповноважені банки, визначені в установленому законодавством порядку.» «7. Розмір щомісячної грошової виплати встановлюється в сумі 58 (п'ятдесят вісім) грн. 82 (вісімдесят дві) коп. з урахуванням податку з доходів фізичних осіб». «8. Припинення виплати щомісячної грошової виплати у разі смерті, зміни місця проживання здійснюється з 1 числа місяця наступного за місяцем в якому виникли відповідні обставини». 
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав