640

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 640 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 640
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання „Про створення комунального закладу Сумської міської ради – Сумської муніципальної галереї та затвердження Статуту”

З метою збереження та популяризації національної школи мистецтва, підтримки майстрів народної творчості, формування естетичних смаків населення та піднесення іміджу міста Суми на світовій культурній ниві, керуючись Основами законодавства України про культуру, Законом України „Про музеї та музейну справу”, Цивільним Кодексом України, Господарським Кодексом України, рішенням Сумської обласної ради від 27.07.09 „Про програму розвитку туризму в області на 2007 – 2010 роки”, пунктом 7 частини „а” статті 32 та частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про створення комунального закладу Сумської міської ради – Сумської муніципальної галереї.
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання про затвердження Статуту та штатного розкладу комунального закладу Сумської міської ради – Сумської муніципальної галереї (додатки 1,2).
  3. Доручити відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [79.5 Kb] (cкачувань: 299) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав