639

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 639 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 639
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради Програми „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010-2012 роки”

З метою збереження українських національних традицій, організації змістовного дозвілля, підтримки обдарованої молоді і дітей, підвищення культурного рівня та естетичного виховання жителів міста, урізноманітнення проведення культурно-масових заходів, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Прийняти до відома інформацію начальника відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) про хід виконання Програми „Організація культурно-масових заходів та розвитку туризму в місті Суми на 2007-2009 роки” за одинадцять місяців поточного року (додаток 1).
  2. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради Програму „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010-2012 роки” (додаток 2 до рішення), показники виконання завдань Програми (додаток 1 до Програми) та перелік заходів Програми на 2010 рік (додаток 2 до Програми).
  3. Ініціювати перед Сумською міською радою питання щодо надання повноважень виконавчому комітету міської ради затвердження переліку культурно-мистецьких заходів до Програми на наступні роки.
  4. Ініціювати перед Сумською міською радою розгляд питання щодо надання повноваження відділу культури та туризму міської ради (Цибульська Н.О.), за погодженням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за розподілом обов’язків), комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді, вносити зміни до заходів Програми та проводити перерозподіл коштів по заходах в межах затвердженого обсягу витрат.
  5. Доручити відділу культури та туризму міської ради (Цибульська Н.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [17.53 Kb] (cкачувань: 199)Дата публікації: 25-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав