544

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 544 від 06.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 544
м. Суми

Про втрату чинності дозволів на розміщення рекламних засобів на території м. Суми

На підставі пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами, керуючись рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», Законом України «Про рекламу», пунктом 3 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Вважати такими, що втратили чинність дозволи на розміщення рекламних засобів (згідно з додатком) у зв’язку з невикористанням місць їх розташування безперервно протягом шести місяців, не переоформленням дозвільних документів у встановленому законодавством порядку та внаслідок того, що розміщення рекламних засобів унеможливлюється у зв’язку з зміною дорожньої ситуації.
  2. Голові комісії по припиненню комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» (Рябоконь А.Б.) здійснити контроль за демонтажем рекламних засобів, дозволи на розміщення яких втратили чинність за цим рішенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [50 Kb] (cкачувань: 199) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав