542

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 542 від 06.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 542
м. Суми

Про надання пропозиції Сумській міській раді щодо найменування нового бульвару у місті Суми

З метою присвоєння назви «Бєлгородський» територіальному об’єкту міста – бульвару, який буде прокладений від вулиці Черепіна до церкви Іосафа Бєлгородського, будівництво якої передбачено планом детального планування 12 мікрорайону і заходами із святкування 355-річчя м. Суми, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, керуючись статтею 37, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради пропозицію щодо найменування нового територіального об’єкту міста – бульвару, який буде прокладений від вулиці Черепіна до церкви Іосафа Бєлгородського –бульвар Бєлгородський. 
  2. Комунальному підприємству «Архітектура. Будівництво. Контроль.» (Ховзун С.В.) розробити відповідну проектну документацію. 
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва (Шилов В.В.) передбачити у бюджеті міста на 2010 рік кошти на виконання робіт із облаштування бульвару Бєлгородського. 
  4. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради на чергову сесію міської ради. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав