541

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 541 від 06.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 541
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування нежитлового приміщення за адресою: м.Суми, вул. Петропавлівська, 49

На підставі клопотання приватної фірми «Ангеліна», щодо збереження самовільно виконаного перепланування нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 49 під розміщення аптеки, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу від 28.09.09р. комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування нежитлового приміщення загальною площею 89,9 м? за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 49 під розміщення аптеки. 
  2. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлове приміщення з визначенням функціонального призначення. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 22-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав