534

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 534 від 6.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 534
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми»

Розглянувши протест прокурора м. Суми від 10.09.09 № 2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 № 153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», з метою поліпшення роботи ліфтового господарства у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Протест прокурора міста Суми від 10.09.2009 року № 2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.2009 року № 153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми» задовольнити.
 2. Підприємствам, які обслуговують ліфти і диспетчерські системи в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: товариству з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт», товариству з обмеженою відповідальністю «Облсумиліфт», приватному ремонтно-будівельному підприємству «Рембуд», товариству з обмеженою відповідальністю «Сервісліфт Суми» надати можливість безперешкодного доступу до ліфтового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста в межах зон обслуговування, що склалися на час прийняття рішення.
 3. Виділити з тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вартість послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації в окремий платіж для населення житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 4. Розмір послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації визначити відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.08.09 № 405 «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ТОВ «Міськсумиліфт», від 04.08.09 № 406 «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ТОВ «Облсумиліфт»; від 04.08.09 № 407 «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ТОВ «Сервісліфт Суми»; від 04.08.09 № 408 «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ПРБП «Рембуд».
 5. Виконавцям послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми забезпечити:
  • 5.1. Щомісячне надання інформації по особовим рахункам мешканців до управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради.
  • 5.2. Цілодобове диспетчерське обслуговування ліфтів.
  • 5.3. Якісне і надійне електропостачання ліфтового обладнання і систем диспетчеризації.
  • 5.4. Забезпечити укладання відповідних договорів з підприємствами, які обслуговують ліфти та системи диспетчеризації.
 6. Підприємствам, які обслуговують ліфти і диспетчерські системи в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми, перерахованим в пункті 1 даного рішення, укласти договори:
  • 6.1. З населенням на надання послуг з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
  • 6.2. З підприємствами, установами та організаціями на обслуговування рахунків.
 7. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
 8. Рекомендувати власникам та балансоутримувачам будинків житлового фонду, що не належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми (житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, відомчому житловому фонду) виділити із тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем в окремий платіж та укласти договори про надання послуг з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем з ліфтовими підприємствами, визначеними у пункті 1 даного рішення згідно з визначеною територією обслуговування.
 9. Затвердити примірний договір про надання послуг з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем (додаток 1). 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [63.5 Kb] (cкачувань: 531) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав