522

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 522 від 6.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 522
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо організації на території Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Сумської міської ради об’єкту природно-заповідного фонду «Ботанічний сад місцевого значення «Юннатівський»

З метою розширення мережі об’єктів природно-заповідного фонду міста Суми, збереження екологічно цінних природних територій, відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України», керуючись підпунктом 3 пункту «а» частини 1 статті 33, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести на розгляд Сумської міської ради та схвалити пропозицію щодо організації на території Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Сумської міської ради об’єкту природно-заповідного фонду «Ботанічний сад місцевого значення «Юннатівський» площею 1,2779 га, за адресою вул. Харківська, 13, як такої, що має природоохоронну, наукову, рекреаційну цінність, еколого-виховне та пізнавальне значення. 
  2. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) підготувати відповідний проект рішення та внести його на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 17-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав