501

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 501 від 6.10.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" жовтня 2009 р № 501
м. Суми

Про внесення пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про затвердження Програми організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2010-2012 роки та Положення про матеріальне заохочення та преміювання голів квартальних комітетів

Заслухавши інформацію начальників Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій про виконання Програми організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2007 – 2009 роки, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 290 - МР, з метою підвищення результативності роботи голів квартальних комітетів у вирішенні питань мешканців приватного сектора міста, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Прийняти до відома інформацію начальників Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій про виконання Програми організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного і Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2007-2009 роки (додатки 1, 2).
  2. Схвалити Програму організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2010 – 2012 роки згідно з додатком 3.
  3. Схвалити Положення про матеріальне заохочення та преміювання голів квартальних комітетів згідно з додатком 4.
  4. Унести на розгляд Сумської міської ради питання про затвердження Програми діяльності голів квартальних комітетів приватного сектору Зарічного, Ковпаківського районів міста Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2010 – 2012 роки та Положення про матеріальне заохочення та преміювання голів квартальних комітетів.
  5. Підготовку відповідного проекту рішення Сумської міської ради доручити начальникам Зарічної, Ковпаківської районним в місті Суми адміністрацій.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [49.77 Kb] (cкачувань: 208)Дата публікації: 17-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав