494

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 494 від 22.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2009 р № 494
м. Суми

Про облаштування на території скверу біля будинку культури «Хімік» по вул. Миру Алеї трудової слави з встановленням погруддя Почесному громадянину м. Суми Кравченку О.Й.

В зв'язку з необхідністю проведення робіт по реконструкції скверу на території, що прилегла до будинку культури «Хімік» по вул. Миру та впровадження проекту розміщення Алеї трудової слави як наочного зразка виховання підростаючого покоління, за клопотанням керівника ВАТ «Сумихімпром», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити облаштування на території скверу біля будинку культури «Хімік» по вул. Миру Алеї трудової слави з встановленням погруддя Почесному громадянину м. Суми Кравченку О.Й. у відповідності до затвердженої проектної документації. 
  2. Фінансування робіт по облаштуванню Алеї трудової слави, виготовленню та встановленню погруддя Почесному громадянину м. Суми Кравченку О.Й. покласти на ВАТ «Сумихімпром» (Лаврик В.І). 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 15-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав