484

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 484 від 22.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2009 р № 484
м. Суми

Про визначення виконавців/виробників послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в місті Суми

З метою удосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності і надійності його функціонування та забезпечення якісного і безперебійного надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про метрологічну діяльність», постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (із змінами) та від 03.09.2009 року №933 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. №630», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити виконавцями/виробниками послуг населенню по місту Суми: а) з постачання холодної води і водовідведення:
  - КП «Міськводоканал» Сумської міської ради; б) з централізованого опалення, постачання гарячої води:
  - ВАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе в особі Дирекції «Котельня Північного промвузла» в межах території обслуговування згідно з додатком 1;
  - ТОВ «Сумитеплоенерго» в межах території обслуговування згідно з додатком 2; в) з транспортування та передачі теплової енергії:
  - ТОВ «Сумитеплоенерго».
 2. Виконавцям/виробникам послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення утримувати внутрішньобудинкові мережі у належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт.
 3. КП «Міськводоканал» Сумської міської ради укласти з ТОВ «Сумитеплоенерго» угоду з надання послуг з утримання внутрішньобудинкових мереж з постачання холодної води і водовідведення.
 4. Рекомендувати ВАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе в особі Дирекції «Котельня Північного промвузла» укласти з ТОВ «Сумитеплоенерго» угоду з надання послуг з утримання внутрішньобудинкових мереж з централізованого опалення, постачання гарячої води.
 5. Рекомендувати власникам/балансоутримувачам житлових будинків не комунальної форми власності укласти з ТОВ «Сумитеплоенерго» угоди з надання послуг з утримання внутрішньобудинкових мереж з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.
 6. ТОВ «Сумитеплоенерго» укласти тимчасові угоди на відшкодування витрат з утримання, технічного обслуговування та ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у житловому фонді міста Суми з підприємствами - надавачами послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у термін до 01.11.2009 року.
 7. Виконавцям/виробникам послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж.
 8. Виконавцям/виробникам послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у термін до 01.01.2010 року переукласти зі споживачами даного виду послуг договори про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у встановленому законом порядку.
 9. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій з надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення на підставі розрахунків, наданих виконавцями/виробниками послуг відповідно до вимог чинного законодавства України.
 10. Рішення виконавчого комітету від 27.12.2005 року № 720 «Про визначення виробників послуг і виконавців послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в місті Суми» вважати таким, що втратило чинність.
 11. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
 12. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [34.46 Kb] (cкачувань: 260)Дата публікації: 14-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав