483

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 483 від 22.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2009 р № 483
м. Суми

Про затвердження кошторисної вартості зелених насаджень для розрахунку балансової вартості та вартості відновлення у місті Суми

З метою збереження зелених насаджень та покращення екологічного стану в місті Суми, розвитку системи експлуатації об’єктів зеленого господарства (парків, скверів, газонів, тощо), відповідно до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити компетентним органом з питань видалення зелених насаджень управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради.
  2. Затвердити кошторисну вартість зелених насаджень для розрахунків балансової вартості та вартості відновлення з метою визначення відновної вартості зелених насаджень у місті Суми згідно з додатками 1, 2.
  3. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 №306 «Про затвердження кошторисної вартості зелених насаджень для розрахунку балансової вартості та вартості відновлення в місті Суми» та рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.03.07 №152 «Про затвердження форми акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та ордеру на видалення зелених насаджень у місті Суми».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додатки [76.5 Kb] (cкачувань: 530) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав