480

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 480 від 22.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2009 р № 480
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумській міській раді питання щодо затвердження Програми передачі гуртожитків до комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, на виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1.  Погодити та внести на розгляд Сумської міської ради питання щодо затвердження Програми передачі гуртожитків до комунальної власності територіальної громади міста Суми (додається).
  2. Доручити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) спільно з управлінням комунального майна Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [39 Kb] (cкачувань: 413) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав