472

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 472 від 01.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" вересня 2009 р № 472
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх переобладнання та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотання власника будинку щодо переведення його будинку в об’єкт торговельно-побутового призначення, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу (протоколи засідань від 22.06.2009 р. № 27, від 30.06.2007 р. № 28) відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 № 280 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень ( житлових будинків) в категорію нежитлових; нежитлових в категорію житлових; житлових будинків в будинки садибного типу та складу комісії з цих питань”, керуючись статтею 8 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл власнику житлового будинку на переведення в категорію нежитлового, його переобладнання та розробку стадії робочого проекту вище згаданого об’єкта згідно з додатком за умови змінення цільового призначення земельної ділянки, укладання договору на вивезення будівельних відходів та розроблення проекту благоустрою прилеглої території і паспорту опорядження фасаду. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення переобладнаних приміщень без дозволу виконавчого комітету.
  2. Власнику житлового будинку, зазначеного у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, зареєструвати початок будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи з переведення житлового будинку в категорію нежитлового провести за власний рахунок у відповідності до проектної документації. У разі, якщо фізична або юридична особа не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво об'єкту містобудування або самовільно змінила цільове та функціональне призначення, цей дозвіл втрачає чинність.
  3. Власнику житлового будинку, зазначеного у додатку, після переобладнання житлового будинку в категорію нежитлового, забезпечити введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта в порядку встановленому чинним законодавством.
  4. Власнику нежитлового будинку виготовити та встановити на будинку покажчик з назвою вулиці і номером будинку.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Додаток [31 Kb] (cкачувань: 250) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав