471

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 471 від 09.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" вересня 2009 р № 471
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді щодо перейменування вулиці Першотравневої від вулиці Гагаріна до вулиці Покровської на вулицю Академічну

На підставі звернення і пропозиції адміністрації Української академії банківської справи Національного банку України про перейменування вулиці Першотравневої (від вулиці Гагаріна до вулиці Покровської) на вулицю Академічну, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, керуючись статтею 37, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та внести на розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо перейменування вулиці Першотравневої (від вулиці Гагаріна до вулиці Покровської) на вулицю Академічну. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 14-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав