632

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 632 від 17.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" листопада 2009 р № 632
м. Суми

Про погодження змін до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення підприємств, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми, з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми у відповідність зі статтею 55 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», коефіцієнтів співвідношень мінімальної тарифної ставки передбачених Галузевою угодою житлово-комунального господарства на 2007-2009 роки, враховуючи рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2777–МР «Про пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо розгляду питання корегування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», керуючись підпунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити зміни до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми по кожному будинку окремо згідно з додатками 1-14.
 2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) до 01.12.2009 року внести доповнення до укладених договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми шляхом укладення додаткових угод з урахуванням пункту 1 даного рішення.
 3. Рекомендувати підприємствам, які на конкурсних засадах отримали право надавати послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми:
  • 3.1. Провести перерахунок плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій які надавались з 13.10.2009 року по 23.10.2009 року.
  • 3.2. Довести розрахунок тарифів до відома власників житлових будинків, власників квартир, власників нежитлових приміщень у житлових будинках та інших споживачів послуг шляхом проведення щодо кожного будинку громадських слухань у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»
  • 3.3. Надати розрахунок тарифів за результатами громадських слухань до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) та до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) у 2 кварталі 2010 року.
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) здійснювати відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.11.2009 року № 603 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 09.10.09 №3125 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.09 №381 «Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми».
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов'язків.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Зведена таблиця додатків до рішення виконавчого комітету від 17.11.09 №632 [68.94 Kb] (cкачувань: 419)Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав