625

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 625 від 11.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" листопада 2009 р № 625
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумській міській раді питання щодо затвердження «Положення про управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради»

З метою створення умов для організації дозвілля мешканців міста в парку ім. І. Кожедуба в період з 22.12.2009р. по 01.04.2010р., керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) розглянути та погодити місце розміщення та зовнішній вигляд льодової ковзанки в парку ім. І. Кожедуба в м. Суми. 
  2. ТОВ «Комфорт-строй Суми» (Жук І.І.) організувати встановлення, експлуатацію та демонтаж льодової ковзанки в парку ім. І. Кожедуба в м. Суми, забезпечити постачання та відбір води в необхідній для функціонування ковзанки кількості підключення технологічного та сценічного обладнання льодового катка до електромереж, а також підключення тимчасової торгівельної мережі, задіяної в обслуговуванні відвідувачів льодової ковзанки. 
  3. Міському управлінню УМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) забезпечити громадський порядок та цілодобову охорону льодової ковзанки під час її встановлення та функціонування. 
  4. Зарічній районній в м.Суми адміністрації (Ващенко В.О.), забезпечити контроль за встановленням та своєчасним вивезенням вмісту контейнерів та урн для сміття. 
  5. Управлінню охорони здоров`я Сумської міської ради (Братушка О.В.) забезпечити необхідну медичну допомогу в режимі першочергового виклику під час функціонування льодової ковзанки. 
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав