623

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 623 від 9.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2009 р № 623
м. Суми

Про оформлення права власності на нежитлове приміщення за адресою: м.Суми, Червона площа,5

Розглянувши заяви товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Юніверс” від 04 листопада 2009 року № 68, № 71 та надані документи, відповідно до Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 7 лютого 2002 року № 7/5 (із змінами і доповненнями), керуючись підпунктом 10 пункту “б” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Оформити право власності на нежитлове приміщення “магазин “Віват, канцелярія!” загальною площею приміщень 32,60 кв.м у будівлі за адресою: м.Суми, Червона площа, 5 з видачею свідоцтва про право власності – товариству з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Юніверс”. 
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати нерухоме майно, зазначене у пункті 1 цього рішення згідно з законодавством України. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав