615

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 615 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 615
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора м. Суми від 21.09.09 № 2857 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.01.09 № 17 «Про тарифи на послуги зі знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів комунального підприємства “Сумижилкомсервіс” Сумської міської ради»

Прокурором м. Суми 21.09.09 внесено протест № 2857 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.01.09 № 17 «Про тарифи на послуги зі знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів комунального підприємства “Сумижилкомсервіс” Сумської міської ради». У протесті прокурор зазначає, що вказане рішення виконавчого комітету є незаконним та підлягає скасуванню, оскільки прийнято з порушенням статей 7, 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у зв’язку з тим, що тариф на послуги зі знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів є складовою частиною тарифу на послуги з вивезення побутових відходів, а тому не може бути встановлений окремо. Враховуючи вимоги прокурора та норми чинного законодавства, слід зазначити, що відповідно до статті 1 Закону України „Про відходи” збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізація, видалення, знешкодження і захоронення відходів є різновидами операцій поводження з відходами. Відповідно до пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.06 № 1010 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів” тарифи на послуги визначаються окремо за кожною операцією поводження з побутовими відходами.

Так, 01.10.08 виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення № 479 „Про визначення підприємства по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району (I пусковий комплекс I черга)», відповідно до якого комунальне підприємство „Сумижилкомсервіс” Сумської міської ради визначено підприємством по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району (I пусковий комплекс I черга). Крім того, опротестоване прокурором рішення виконавчого комітету від 20.01.2009 року №17, яким встановлено тарифи на послугу зі знешкодження та захоронення 1 куб. метра твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для комунального підприємства „Сумижилкомсервіс” Сумської міської ради, прийнято із враховуванням висновку Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області від 04.11.08 № 724. Виходячи з вищевикладеного, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Протест прокурора м. Суми на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.01.09 № 17 «Про тарифи на послуги зі знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів комунального підприємства “Сумижилкомсервіс” Сумської міської ради» відхилити. 
  2. Про прийняте рішення повідомити прокурора м. Суми. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 2-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав