596

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 596 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 596
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін та доповнень до Статуту комунального закладу Сумської міської ради – Сумської міської централізованої бібліотечної системи, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 10.10.07 № 847-МР „Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту комунального закладу Сумської міської ради – Сумської міської централізованої бібліотечної системи”

З метою цільового використання коштів Сумською міською централізованою бібліотечною системою, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.09 № 1007 „Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціальної сфери”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін та доповнень до Статуту комунального закладу Сумської міської ради – Сумської міської централізованої бібліотечної системи, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 10.10.07 № 847-МР „Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту комунального закладу Сумської міської ради – Сумської міської централізованої бібліотечної системи”, а саме:
  1.1. Пункт 5.9 розділу 5 Статуту виключити.
  1.2. Пункт 5.10 розділу 5 Статуту вважати пунктом 5.9.
  1.3. Пункт 9.3 розділу 9 Статуту викласти у новій редакції: „Додаткове фінансування ЦБС здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, коштів, одержаних бібліотеками від надання додаткових платних послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та пожертвувань організацій та громадян”.
  1.4. Пункт 9.6 розділу 9 Статуту після слів „Сумської міської ради” доповнити словами „або самостійно”.
  1.5. Пункт 9.8 розділу 9 Статуту після слів „ платних послуг” доповнити словами „відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України”.
  1.6. У пункті 9.11 розділу 9 Статуту слова „- розпоряджатися коштами, одержаними від господарської та іншої діяльності відповідно до цього статуту” замінити на: „- розпоряджатися коштами одержаними від господарської діяльності відповідно до цього статуту”.
  1.7. Статут комунального закладу Сумської міської ради – Сумської міської централізованої бібліотечної системи доповнити розділом 12 „Реорганізація та ліквідація ЦБС” та викласти в такій редакції:
  • 12.1. Припинення діяльності ЦБС здійснюється у формі реорганізації або ліквідації у порядку, передбаченому чинним законодавством.
  • 12.2. Рішення про реорганізацію ЦБС приймає Засновник. У випадку реорганізації права та обов’язки ЦБС переходять до правонаступників.
  • 12.3. Ліквідація ЦБС проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадку ліквідації за рішенням суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.
  • 12.4. ЦБС вважається ліквідованою чи реорганізованою після внесення відповідних змін до Державного реєстру.
  • 12.5. Майно, що залишається після ліквідації ЦБС, є комунальною власністю територіальної громади міста Суми.
 2. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав