592

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 592 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 592
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв в управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради на 2010 рік»

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» (зі змінами), та керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради ліміти споживання теплової енергії, водопостачання, водовідведення, електричної енергії і природного газу у фізичних обсягах на 2010 рік (додатки №1-4).
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.):
    • 2.1. Довести ліміти споживання енергоносіїв до відома керівників підвідомчих бюджетних установ.
    • 2.2. Забезпечити проведення в повному обсязі розрахунків за теплову енергію, водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ та укладання угоди з Зарічною районною в м.Суми адміністрацією про використання приміщення та спільну участь у відшкодуванні витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг по адмінбудинку по вул.Харківській, 35.
    • 2.3. Забезпечити безумовне виконання завдань по дотриманню доведених лімітів, систематичний контроль та аналіз стану енергоспоживання, здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченко В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [55.5 Kb] (cкачувань: 239) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав