577

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 577 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 577
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по Зарічній районній в місті Суми адміністрації на 2010 рік

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити ліміти споживання на теплопостачання, водопостачання та водовідведення, електричної енергії у фізичних обсягах по Зарічній районній в місті Суми адміністрації на 2010 рік згідно з додатком 1.
  2. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенку В.О.) забезпечити:
    • 2.1. Проведення в повному обсязі розрахунків за спожиті енергоносії у межах встановлених обгрунтованих лімітів споживання.
    • 2.2. Безумовне виконання завдань по дотриманню затверджених лімітів, систематичний контроль та аналіз стану енергоспоживання, здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Ліміти споживання теплопостачання, водопостачання та водовідведення, електричної енергії по Зарічній районній в місті Суми адміністрації на 2010 рік [33 Kb] (cкачувань: 240) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав