568

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 568 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 568
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2010 рік по службі у справах дітей Сумської міської ради

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (із змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електричної енергії та природного газу у фізичних обсягах по службі у справах дітей Сумської міської ради на 2010 рік згідно з додатком 1.
  2. Службі у справах дітей Сумської міської ради (Голосна К.А.) забезпечити:
    • 2.1. Проведення в повному обсязі розрахунків за водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ та укладання угоди з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією про використання приміщень та спільну участь у відшкодуванні витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг по адмінбудинку по вул. Горького, 21.
    • 2.2. Безумовне виконання завдань по дотриманню доведених лімітів, систематичний контроль та аналіз стану енергоспоживання, здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей міської ради (Голосна К.А.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

Ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електроенергії та природного газу по службі у справах дітей Сумської міської ради на 2010 рік [39 Kb] (cкачувань: 316) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав