564

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 564 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 564
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання відкриття у місті відділення «Клініка, дружня до молоді» на базі КУ "Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди"

З метою збереження здоров’я підлітків та підвищення якості і ефективності медико-психо-соціальної допомоги молоді, заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради Братушки О.В. про необхідність відкриття відділення «Клініка, дружня до молоді» на базі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 та підпунктами 1 пунктів «а» та «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та внести на розгляд сесії Сумської міської ради питання відкриття з 01.09.10 відділення «Клініка, дружня до молоді» на базі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».
  2. Начальнику управління охорони здоров'я Сумської міської ради (О.В. Братушка) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради.
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з відкриттям відділення, в межах штатної чисельності КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» та в межах затвердженого кошторису галузі охорони здоров’я на 2010 рік.
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація начальника управління охорони здоров’я міської ради. [44.5 Kb] (cкачувань: 346) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав